28 Ağustos 2018

Uyku

Omuzlarımızı düşüren bu yük, kendi hayatımızın sorumluluğu mu; yoksa kaybettiğimiz hayallerimiz mi çekiyor bizi sonsuz bir boşluğa?

Eleştiri, Hikaye 0 Yorum
6 Ağustos 2018

İki Kalp Arasındaki En Kısa Mesafe: TEBESSÜM

Bazı insanlar vardır. Sizi A noktasından B noktasına götürmek ister. B noktası çok da güzel bir yerdir belki. Sizi orada görmek istiyordur. Sizin iyiliğinizi istiyordur yani. Oranın size, sizin oraya… birbirinize çok yakışacağınızı düşünüyordur.

Eleştiri 1 Yorum
2 Ağustos 2018

Mükemmel Ebeveyn

Korkularla dolu ve kendine hiç güvenmeyen nesiller yetiştiriyoruz farkında mısınız? İç dünyaları soru işaretleriyle dolu, mutsuz…

Eleştiri 0 Yorum
30 Temmuz 2018

Günlük 02

23 Ağustos 2011 Salı / 20:38 Bazı durumlar kendiliğinden gelişir aynı bu günlük gibi. Planın da yoktur, ama olur.

Hayran Kurgu 0 Yorum
27 Temmuz 2018

Saplantı 2

Dakikalardır gözlerini ayırmadan bilgisayarın ekranına bakıyor ve gözlerinden süzülen yaşlara engel olamıyordu.

Hayran Kurgu 0 Yorum
25 Temmuz 2018

Yunan Mitolojisi: Medusa

“Güvenme güzelliğine, bir sivilce yeter! “ demişler. Zeka tanrıçası Athena bu sözü duymamış olacak ki tanrıçalardan bile güzel, ölümlü Medusa’yı lanetlerken bir sivilce ile yetinmez, eşeğini sağlam kazığa bağlar.

Hikaye 0 Yorum
24 Temmuz 2018

Yediğim En Şahane Dayak

Kötü geçmiş çocukluklar da vardır, bazıları için erkenden yetişkinliğe iltica ederek kaçılan bir ülkedir çocukluk, eyvallah. Lakin genel olarak kabul gören inanış, çocukluğun özlemle hatırlanan bir cennet vatan olduğudur. Ruhumuzun coğrafyasını, iklimiyle şekillendiren topraklar…

Anı 2 Yorumlar
30 Haziran 2018

Uçurum

“Bir an” denilen zaman dilimine birden fazla tepki verebiliyormuş vücut; öğreniyor insan. Kulaklarımdan sanki alev çıkacak tabirinin az bulunduğu yanma hissi,

Hikaye 4 Yorumlar
30 Haziran 2018

Günlük 01

18 Ağustos 2011 Perşembe / 04:47 Pek çok hikâye aynı süreci takip eder. Kahramanımızın durumu ya da cinsiyeti hatta cinsel tercihi önemli değildir, bir şekilde aşkı bulmasıdır konu. O sırada başından geçenler anlatılır ve kahraman aşkı bulduğunda ya da evlendiğinde hikâye biter.

Hayran Kurgu 0 Yorum
30 Haziran 2018

Saplantı 1

Sabahın erken saatleriydi, gün yeni ağarmaya başlamışken geceki tipi nedeniyle hiçbir şey görünmüyordu. Alarmın çalmasıyla yatakta huzursuzca döndükten sonra tek gözünü zorlukla açarak alarmı susturdu.

Hayran Kurgu 1 Yorum
28 Haziran 2018

Seçilmiş Yalnızlık

Önce sessizlik vardı… Ruhunu acıtan hatıralara bir suret vermeden önce kendi kendine sardığın, sana yadigar yaraların vardı. denedin.

Hikaye 1 Yorum
2 Temmuz 2009

Yarın Sevecek misin?

Birine onu ne kadar çok sevdiğini söylemek için uygun bir vakit değil belki. Ama birini ne kadar çok sevdiğini kelimelere dökmek ve bunu bir sır olmaktan çıkarıp, başkalarıyla paylaşmak için güzel bir vakit.

Hikaye 0 Yorum